Ulaşım

Sıhhiye merkezden kampüse gelen ve kampüsten merkeze giden, ücretsiz servislerimiz mevcuttur. Servislerimize Sıhhiye Celal Bayar Bulvarı üzerinde bulunan durağımızdan, Eskişehir yolu üzerinde Milli Kütüphane önünden, Armada AVM önünden, Bilim Teknoloji Sanayi Bakanlığı önünden, Hacettepe Üniversitesi durağı önünden, Ümitköy köprüsü öncesinde bulunan üst geçit noktası duraklarından binebilirsiniz.

AŞTİ'den gelecekler için; Armada AVM önünden servislerimize binebilirsiniz. Servisler ilk duraktan kalktıktan sonra yaklaşık 10 dk içinde bu durakta olmaktadır.

Havalimanından gelecekler için;  Havaş ile Aşti'de inip, Armada AVM'nin önünden servislere binebilirler. Servisler ilk duraktan kalktıktan sonra yaklaşık 10 dk içinde bu durakta olmaktadır.

Özel araçla gelecek olanlar için kampüsümüz Eskişehir yolu üzeri 20. Km de bulunmaktadır. Eskişehir yolu kapısından içeri girdikten sonra 500 metre ileridedir.

Geliş için Servis Saatlerimiz:

Cumartesi: 09.00-12.00      Pazar: 07.30-09.30-11.30-13.30

Dönüş için Servis Saatlerimiz:

Cumartesi günü için: http://angora.baskent.edu.tr/ankaraweb/ulasim/sihhiye.php?gn=CT&dn=YT

Pazar günü için: http://angora.baskent.edu.tr/ankaraweb/ulasim/sihhiye.php?gn=Pz&dn=YT

*Servislerde bisikletler yalnızca bagaja konulacaktır. Yukarıda verilen saatler Sıhhiye ilk durak ve Kampüs ilk duraklar içindir. Herhangi bir problem yaşamamak için lütfen zamanında durakta olunuz.

Her türlü sorunuz için Servis amirliği ile iletişime geçebilirsiniz.

http://ulasim.baskent.edu.tr/